Neváhajte nás kontaktovať

RENOVATE

Rekonštrukcie bytov v Bratislave

We are experts in reconstructions of flat, houses, kitchens and bathrooms.

We will re-construct your flat from A to Z, renovate electricity, perform water installations, install a new floor, paint the walls. We`ll take care of the whole reconstruction.
2 years guarantee on all works. We speak English and French.

How much for full flat renovation?

To get an instant estimation on your flat renovation, we had prepared an unique project calculator with pre-arranged items by room type.

Why choose us?

We will come to you
and we speak your language

We will prepare free calculation
detailed and understandable 

We offer the best craftsmen
and we guarantee their work

2 year guarantee
on all works of our craftsmen
Rekonštrukcia bytu Belehradská - RENOVATE

Premena starého tehlového bytu v širšom centre mesta.

RENOVATE - Rekonštrukcia bytu Svidnícka

Rekonštrukcia bytu na Svidníckej

Rekonštrukcia bytu na Kramároch

Panelákový luxus na Kramároch

Renovate rekonštrukcia bytu halova

Presvetlenie klasického petržalského bytu na Hálovej.

kompletna rekonstukcia bytu pred a po

Kompletná rekonštrukcia bytu, Dúbravka.

Rekonštrukcia kúpeľne, holobyt Lamač.

Rekonštrukcia malej kuchyne pri Figare

Po kúpe bytu v pôvodnom stave som vedel, že na rekonštrukciu budem potrebovať odborníkov. Firmu Renovate som našiel náhodou, ale zapáčili sa mi ich realizácie a preto som si dohodol obhliadku bytu s následnou cenovou kalkuláciou. Prístup a komunikácia boli na vysokej úrovni a preto sme sa dohodli na začatí prác. Páni z Renovate menovite p. Huba a p. Augustín, ktorí mali na starosti moju zákazku boli vždy ústretoví, neváhali odpovedať na všetky moje otázky, prípadne poradiť, čo by sa dalo urobiť lepšie. S kvalitou odvedenej práce, cenou a s dodržiavaním termínov som bol nadmieru spokojný a firmu Renovate môžem len odporučiť.

26. November 2018
Kompletná rekonštrukcia bytu

K spoločnosti RENOVATE s.r.o. sme sa dostali úplnou náhodou prostredníctvom Facebooku a úkazalo sa, že to bola štastná náhoda. Po žiadosti o kontakt vo veci kompletnej rekonštrukcie bytu sme boli okamžite oslovení, následne prebehla obhliadka bytu a do pár dní sa začala realizácia rekonštrukcie. Počas trvania prác oceňujeme promptné  riešenie problémov a zároveň profesionálny prístup jednotlivých majstrov, rekonštrukcia tak prebehla bez akýchkoľvek ťažkostí. S výslednou prácou sme boli veľmi spokojní a odporúčame túto spoločnosť každému.

20. November 2018
Kompletná rekonštrukcia bytu

Veľmi sa Vám a Vašim spolupracovníkom chcem poďakovať za vykonanú prácu, príjemný a seriózny prístup, ako aj ochotu a ústretovosť pri realizácii mojej zákazky. Veľmi pekne ďakujem!

24. July 2018
Kompletná rekonštrukcia bytu

S prácou firmy RENOVATE som bol veľmi spokojný a doporučujem ju aj ostatným záujemcom, ktorý sa rozhodli pre rekonštrukciu kúpeľne. Profesionálny prístup všetkých zainteresovaných pracovníkov tejto firmy od začiatku až do ukončenia všetkých prác, ochotne a odborne poradili, práce boli vykonané na veľmi vysokej úrovni a bol dodržaný termín všetkých prác. Veľmi veľká vďaka patrí najmä Vladimírovi Kyselovi, ten človek má naozaj zlaté ruky.

9. January 2018
Rekonštrukcia kúpeľne

Realizácia prebehla v dohodnutom termíne, koordinácia prác bez chyby, práca odvedená starostlivo, precízne a bez závad. Komunikácia zo strany dodávateľa veľmi ústretová a ochotná, dohodnutá cena dodržaná. Prípadnú ďalšiu rekonštrukciu by som opäť realizovala s touto firmou.

15. December 2017
Kompletná rekonštrukcia bytu

Pánov z Renovate sme spoznali vďaka odporúčaniu a s odvedenou prácou sme boli spokojní (kompletná rekonštrukcia panelákového bytu 3 + 1 – elektroinštalácie a rozvody, vymurovanie jadra, obklady a dlažby, nové omietky, náter zárubní a radiátorov, výmaľba, položenie podlahy). Už pri prvom nezáväznom stretnutí u nás v byte sme mali z ich prístupu veľmi dobrý pocit a zaslaná kalkulácie na prácu potom rozhodla. Ich cena nie je nadsadená, pretože neplatíte réžii kancelárskych pracovníkom. O zastrešenia celej rekonštrukcie sa staral jeden pán, ktorý mal po celý čas o všetkom prehľad a viedla evidenciu všetkých účtov, prác a nákupov. Termín aj dohodnutá cena boli dodržané. Spolupráca prebehla bez problémov a prípadným záujemcom môžeme ich služby odporučiť.

12. October 2017
Kompletná rekonštrukcia bytu

S realizáciou som úplne spokojná. Od ponuky, cez dohodnutie termínov až po realizáciu prebehlo všetkohladkoaveľmi rýchlo. Po dokončení som nezistila žiadnu poruchu. Služby Renovate môžem bez výhrad odporučiť.

21. September 2017
Výmena elektrických rozvodov

S realizáciou sme maximálne spokojní. Spolupráca s uvedenou firmou bola na takej úrovni, že sme boli milo prekvapení. Vo všetkých našich požiadavkách nám bolo vyhovené, prípadne navrhnuté iné, lepšie riešenie. Práca bola komplikovaná tým, že sme v dome a tým aj v rekonštruovaných priestoroch bývali a postup musel byť v dôsledku toho upravovaný. Všetko ale prebehlo bez problémov. Tiež rokovania s uvedenou firmou bolo vynikajúce. Nielen, že sme sa ľahko dohodli na postupe prác, ale ochotne nám poradili aj vo veciach, ktorésanetýkali rekonštrukcie, prípadne pomohli s jednoduchými opravami.
Ak budeme potrebovať v oblasti elektroinštalácie v budúcnosti niečo robiť, určite sa budeme snažiť si na prácu dohovoriť rovnakú firmu.

1. June 2017
Prerábka bytového jadra

 

Partneri a zľavy

We will provide you with a discount for every good supplier of materials. Choose a door, sanitary, luminaire or floor from any vendor, and we will give you a discount for your apartment reconstruction.