Neváhajte nás kontaktovať

RENOVATE

Montáž sadrokartónu

Sadrokartón je moderný materiál s dlhodobou tradíciou a overenými vlastnosťami. Prednosťou sadrokartónu sú jeho výborné zvukovo a tepelne izolačné vlastnosti. Najčastejšie sa montáž sadrokartónu vykonáva s cieľom inštalácie suchých podláh, podkrovných stavieb, zateplenia, prí úprave stropov alebo výstavbe priečok. Ďalšie uplatnenie nájde sadrokartón, ak potrebujete napríklad znížiť stropy, vstavať novú priečku, upraviť alebo zmeniť dizajn miestnosti.

Sadrokartónové podhľady

Uzatvárajú spodnú časť konštrukcie stropu a znižujú svetlú výšku obytného priestoru. Slúžia na zakrytie rôznych inštalácií, napríklad svetla, a výrazne ovplyvňujú estetický vzhľad interiéru. Montáž sadrokartónu zvyšuje hlukovú a požiarnu odolnosť stropnej konštrukcie.

Sadrokartónové priečky a deliace steny

Najčastejšie využitie sadrokartónu je ale na vytvorenie deliacich priečok, ktoré rozdelia väčšiu izbu na dve menšie. Sadrokartónová priečka spĺňa akustické, požiarne a statické požiadavky

Obloženie podkrovia sadrokartónom

Podkrovné obloženie je konštrukcia zložená z horizontálnych, šikmých a vertikálnych prvkov. Tvorí vnútornú viditeľnú časť konštrukcie krovu.

Sadrokartónové obklady stien, predsadené steny

Pozitívne ovplyvňujú estetický vzhľad povrchov stien a priečok. Zlepšujú tepelnoizolačné a akustické vlastnosti priečok a vytvárajú priestor pre elektrické inštalácie.

Odborne zhotovíme:

  • Sadrokartónové podhľady aj s bodovým osvetlením
  • Podľhady, priečky, predsadené steny
  • Sadrokartónových obklady v podkroví
  • Protipožiarne a akustické priečky

Koľko stojí montáž sadrokartónu?

Aby ste mali okamžitý prehľad o približnej cene za prerábku, pripravili sme pre vás jedinečnú projektovú kalkulačku s predpripravenými položkami podľa typu miestnosti.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie a nacenenia:

    Call Now Button