Neváhajte nás kontaktovať

RENOVATE

Rekonštrukcia kúpeľne

Rekonštrukcia kúpeľne býva realizovaná v panelových aj tehlových domoch. Zabezpečíme rekonštrukciu bytového jadra, murovanie umakartových bytových jadier v panelových domoch, ale hlavne kompletnú renováciu a refresh kúpeľne tak, aby vyhovovala meniacim sa trendom v bývaní.

Zo starej kúpeľne urobíme novú

Cieľom našej rekonštrukcie kúpeľne je, aby kúpeľňa bola plne funkčná a spĺňala všetky Vaše náročné požiadavky na jej každodenné používanie. Aj vy môžete mať modernú kúpeľňu, vďaka ktorej sa budete cítiť príjemne už od jej prvej rannej návštevy.

Vymeriame priestory, vyrovnáme podklady, hydroizoláciu podláh, obložíme steny a podlahy. Zaistíme vodoinštaláciu a elektroinštaláciu, nainštalujeme sanitárne prvky, vykonáme exteriérové práce. Zabudujeme najrôznejšie osvetlenie, lampičky, svietidlá aj stropné bodové svetlá.

Rekonštrukcia malej kúpeľne

Malý byt je zvyčajne spojený s malou kúpeľňou a nie vždy je možné dostatok priestoru možné vylepšiť zmenou dispozície – teda búraním či posunom priečok. Napriek tomu sa dá aj z malej kúpeľne urobiť pomerne komfortné prostredie, ktoré nielenže splní svoj účel, ale hlavne dobre vyzerá.

Spojenie kúpeľne a WC

Spojenie toalety a kúpeľne zvyčajne ušetrí pár centimetrov, ktoré môžu byť v malých kúpeľniach na nezaplatenie. V kombinácii s inštaláciou sprchového kútu sa aj pôvodne malá kúpeľňa zmení na prekvapivo veľký priestor a výrazne zlepší kvalitu bývania. Toto riešenie odporúčame predovšetkým pre byty určené pre pre jednu-dve osoby.

Inštalácia sprchového kúta

Pri výmene vane za sprchový kút nejde vždy len o úsporu miesta. Pri sprchovaní dochádza oproti kúpaniu vo vani k úspore dvoch tretín teplej vody. Pre osoby s obmedzeným pohybom je sprchový kút bezpečnejší a v tomto prípade nezabúdame ani na montáž bezpečných madiel.

Tip: Prečítajte si, ako prebieha rekonštrukcia kúpeľne.

Rekonštrukcia kúpeľne vykonávaná našou firmou zahŕňa:

 • demontáž a likvidáciu starého jadra, obkladov, dlažby a stavebného materiálu
 • murárske práce
 • novú elektroinštaláciu vr. elektrickej skrine a ističov
 • rozvody vody a odpadov
 • montáž sanity
 • obkladačské práce a pokládka novej podlahy
 • kompletné vymaľovanie
 • inštaláciu sadrokartónu
 • ďalšie práce spojené s rekonštrukciou.

Udržiavanie poriadku v priebehu rekonštrukcie a záverečné upratovanie je samozrejmosťou.

Prestavby kúpeľní vykonávame od jednoduchých, ekonomicky nenáročných, až po jedinečné a luxusné. Vaše požiadavky splníme rýchlo, šetrne a spoľahlivo. Preto nás neváhajte kontaktovať a smelo sa s nami pustite do rekonštrukcie.

Koľko stojí rekonštrukcia kúpeľne?

Aby ste mali okamžitý prehľad o približnej cene za prerábku bytového jadra, pripravili sme pre vás jedinečnú projektovú kalkulačku s predpripravenými položkami podľa typu miestnosti.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie a nacenenia:

  Call Now Button