Neváhajte nás kontaktovať

RENOVATE

Kompletná rekonštrukcia bytu

Špecializujeme sa na kompletnú rekonštrukciu bytu. Pokrývame všetky práce, ktoré rekonštrukcia bytu vyžaduje.

Veľakrát nestačia len čiastkové rekonštrukcie bytového jadra alebo rekonštrukcia kuchyne.

Sú situácie, keď sa viac oplatí kompletná rekonštrukcia bytu. Ide najčastejšie o prípady, keď si vlastník kúpi nový byt a ešte pred nasťahovaním si ho hodlá prebudovať k obrazu svojmu.  Kompletná rekonštrukcia bytu je rozumnejšie riešenie, než vykonávať rekonštrukcie bytov po etapách už za plnej prevádzky domácnosti.

Zmena dispozície súčasného bytu

V iných prípadoch sa kompletná rekonštrukcia bytu alebo prestavba staršieho rodinného domu vykonávajú z dôvodu, kedy existujúce prevedenie alebo dispozície už prestala majiteľom vyhovovať. Často vzniká požiadavka na oddelenie niektorých miestností, alebo naopak zlúčenie iných priestorov v jeden celok. Mnohokrát sme už realizovali rôzne atypické postupy, kedy boli kúpeľne a kuchyne rôzne otočené či premiestnené.

Limitujúce je len umiestnenie stúpačky, odkiaľ je možné viesť vodorovné potrubie prakticky kamkoľvek. A tak sme napríklad novú kuchyňu vybudovali v mieste existujúcej spálne a kúpeľňu v priestore bývalej kuchyne.

Prestavba staršieho rodinného domčeka

Ak sa dá takto kúzliť v bytových jednotkách, tak v rodinných domoch je dispozičných variantov nepreberné množstvo. Celý interiér domu sa dá premeniť na nepoznanie. Ak nemáte jasnú predstavu, môžeme Vám zaistiť služby projektanta a architekta. Pomôžeme Vám s výberom všetkého vybavenia a zariadenia od stavebných materiálov až po nábytok.

Kompletná rekonštrukcia bytu od podlahy po strop

Vďaka širokému záberu našich činností nám môžete rekonštrukciu bytu či domu zveriť od začiatku až do konca. Počas nášho pôsobenia na trhu sme pre svojich zákazníkov zaistili už celý rad kompletných rekonštrukcií bytov a rodinných domov. Náš ustálený tím remeselníkov má dlhoročnú prax a dostatočné skúsenosti na to, aby zvládol celkovú rekonštrukciu od A po Z. Nemusíte zháňať firmy a remeselníkov na jednotlivé čiastkové etapy. Náš technik zabezpečí, aby všetky pracovné úkony na seba nadväzovali presne podľa technologického postupu a bez prestojov.

Okrem vybudovanie kúpeľní a kuchýň sa celková rekonštrukcia bytu týka predovšetkým obnovy povrchov stien a stropov, výmenu podláh, búranie priečok a murovaní nových, elektroinštalácie celého bytu a ďalšie.

Nižšie uvedená ponuka služieb neznamená, že sa musia všetky práce vykonávať. Posúdime stav a poradíme, čo by bolo rozumné urobiť. Presadzujeme individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Čo všetko robíme?

 •     vypratanie bytov vrátane likvidácie starého vybavenia
 •     búranie priečok a panelov, demontáže podláh, vyrezanie dverných zárubní a podobne
 •     rezanie železobetónových stien
 •     zhotovenie nových rozvodov vody, odpadu a plynu
 •     kompletné riešenia v oblasti vykurovacích telies
 •     rekonštrukciu elektroinštalácie
 •     murárske a obkladačské práce
 •     sadrokartónové prvky a podhľady
 •     dodávka a odborná montáž sanity
 •     dodávka a montáž interiérových dverí
 •     maliarske a natieračské práce
 •     renovácie parketových podláh
 •     dodávka a montáž všetkých podlahových krytín
 •     výroba a montáž kuchynských liniek a nábytku

Koľko stojí kompletná rekonštrukcia bytu?

Aby ste mali okamžitý prehľad o približnej cene za prerábku, pripravili sme pre vás jedinečnú projektovú kalkulačku s predpripravenými položkami podľa typu miestnosti.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie a nacenenia:

  Call Now Button