Neváhajte nás kontaktovať

RENOVATE

Pokládka podlahy, obkladov a dlažby

Podlaha musí byť bezpečná, trvanlivá a mala by sa ľahko udržiavať. Musí byť z kvalitného materiálu a pokládka podlahy musí byť kvalitne zrealizovaná. Je to najviac namáhaná povrchová úprava v dome a budete s ňou v kontakte každý deň.

Zvlášť v starých panelových domoch je iba kvalitné položenie podlahy zárukou toho, že nebude dochádzať k problémom typickým pre neodborné pokládky – vŕzganie podlahy, prehýbanie či pruženie na niektorých miestach a porušenie celistvosti vo viac namáhaných plochách. Naši remeselníci položili podlahy v stovkách panelových bytov a majú bohaté skúsenosti s tým, ako takú podlahu urobiť tak, aby ste po nej spokojne chodili dlhé roky.

Pokládka novej podlahy

V rámci rekonštrukcie kompletných interiérov vykonávame výmenu podlahových krytín v byte – vybúranie existujúcich podláh, následné vybetónovanie novej vrstvy podlahy, vloženie izolačných vrstiev (hydroizolačných), tepelnoizolačných a kročejových izolácií, vyrovnanie podláh, vystierkovanie a pokládku finálnych vrstiev podláh.

Ponúkame Vám možnosť výberu z rady materiálov – keramická dlažba, plávajúce laminátové a drevené podlahy, PVC, linoleum, koberce, parkety.

Naše práce zahŕňajú:

  • Vyrovnanie podkladu samonivelizačnou hmotou
  • Zhotovenie podkladových roštov
  • Tepelná a zvuková izolácia podlahy
  • Pokládky a montáž parkiet všetkých typov
  • Montáž obvodových a prechodových líšt

Koľko stojí pokládka novej podlahy?

Aby ste mali okamžitý prehľad o približnej cene za prerábku, pripravili sme pre vás jedinečnú projektovú kalkulačku s predpripravenými položkami podľa typu miestnosti.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie a nacenenia:

    Call Now Button